5.2.-7.2.2019 DXB-PVG-DXB

Swapnout se na let do Číny přesně na Čínský Nový Rok, no.. Veroniko. Výborný nápad. V Číně je obecně víc lidí než všude jinde, protože co si budem nalhávat, je jich prostě hodně, ale to, co jsem zažila 6.2.2019, to jsem na čínských ulicích ještě neviděla. Nebylo k hnutí, doslova. A všechno to byli čínští turisti, co si ve svém volnu přijeli omrknout Shanghai.

Ale stejně to bylo supr, protože Shanghai miluju, a i když byla většina obchodů zavřená, turistické atrakce se prohýbaly ve švech pod nápory Číňanů zdaleka.

Nicméně je to asi poprvé, co jsem se v Číně pořádně a luxusně najedla, v restauraci Mr. & Mrs. Bund přímo v centru města s výhledem na Pudong. Ještě teď se mi o těch těstovinách zdá💫

//

To accept a swap and go to Shanghai instead of Kuala Lumpur exactly on Chinese New Year, well.. Excellent idea. There’s generally a lot of Chinese people in the world, well noted, but what I’ve seen exactly on 6.2.2019 on the streets of Shanghai, I don’t think I will ever seen again.

Despite that, Shanghai, as one of my favorite destinations to fly to, did quite spoil me this time with a fancy dinner at Mr. and Mrs. Bund, which made my stomach full completely with an incredible foie gras pasta and the city view 🌃